Vitaelife Pharma Vitamin D3 – arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

[Total:    Average: /5]

Vitamin D3 on üks kõige olulisemaid komponente toitumise meie keha. D3 või kolekaltsiferool on ainus vitamiin, mis on toodetud inimese keha, kui see on ultraviolettkiirgusega päikesekiirte ja mängib olulist rolli meie üldist tervist. Samuti on sageli viidatud kui “ päikesepaiste vitamiini EM>” ja tegelikult on nii vitamiini ja hormooni.

Kasutamine

 1. Vitamin D3 soodustab kaltsiumi imendumist on oluline tervete luude ja hammaste.
 2. maiused luuhaigused nagu reumatoidartriit.
 3. muundada hormooni inimkeha kaltsitriooli kontrolliva tasemed kaltsiumi ja fosforit, ja luu ainevahetuse ja neuromuskulaarse funktsiooni.
 4. OL>

  vaegus D3-vitamiini

  Kolekaltsiferooli on üks kõige alahinnata vitamiine. Ei ole kahtlust, et suur hulk inimesi kannatavad selle puuduse. See vitamiin on oluline luude tervist ja ilma piisavalt keha, kelle organism ei suuda taluda piisavalt kaltsiumi. Seega on negatiivne mõju teie luud.

  Safe tarbimisperioodi Kolekaltsiferooli on 10000 rahvusvahelist ühikut (IUS).

  Põhjused vitamiini puudus D3

  Vitamin D3 toodetakse peamiselt päikesevalguse. Seega peamised põhjused puudujääk on seotud ka see tegur – inimesed ei saa piisavalt päikesevalgust. Ja kuna see vitamiin on üsna haruldane toidust, enamik inimesi ei ole võimalik saada vajalik annus vitamiin D3 ja tooteid.

  Ebapiisav päikesevalguse

  Meie kehad vajavad Päikese ultraviolettkiirguse eest toota kolekaltsiferool. Vähemalt me ​​iga päev vaja umbes 15 minutit päikese käes. Kuid need meist, kes on enamasti siseruumides või elavad piirkonnas, kus on vähe päikesevalgust, ei suuda hankida soovitatud väärtust kokkupuute ja kannatavad selle puuduse.

  kasutamine sunscreens

  Hirm nahavähi sunnib meid kasutama päikesekaitsekreemi. Kuid päikesekaitsevahendiga kõrge SPF takistab imendumist kasulik koguses päikesevalgust tootmiseks vajalike D3-vitamiini.

  Vanadus

  vanus meie keha muutub vähem valmis tootmiseks piisava koguse seda vitamiini. Eakad inimesed vajavad täiendavat võtmist seoses neerufunktsiooni halvenemist.

  Ebapiisav koos toiduga manustamisel

  Kuigi kolekaltsiferool saab sünteesida päikesevalguse, seal on mitmeid tooteid, mis võivad olla ka selle vitamiini allikateks.

  Hea allikas D3-vitamiin on kalad, eriti lõhe, tuunikala, sardiin ja kalatooteid nagu kalamaksaõli ja kalaõli. Väikestes kogustes vitaminiziruet D3 esineb piim, munad, leib ja teravili.
  Seega taimetoitlased on tõenäolisem, et kannatavad puudust D3-vitamiini.

  Kui defitsiit abita vitamiinilisandid D3.

  riskitegurid

  On kategooriate inimesed, kes on kõige tõenäolisemalt kannatavad D3-vitamiini puuduse, sest nende vajadus vitamiini D3 rohkem kui teised:

  1. Rasedad või imetavad naised, eriti noorte naiste ja noori.
  2. Imikud ja lapsed vanuses alla 5 aasta.
  3. Inimesed vanuses 60 aastat ja vanemad.
  4. Inimesed tumeda naha värvi.

  sümptomid D3-vitamiini puuduse

  Puudus sümptom vitamiini D3 kergesti tuvastatav ja ulatuvad lihtne tõsised. Neid võib jagada kolme kategooriasse, nimelt: seostatakse naha, kilpnäärme ja neuroloogilisi sümptomeid.

  1. Naha.

  Kuiv nahk on kõige tavalisem sümptom puudust kolekaltsiferool ja enamasti esineb puudumise tõttu antioksüdante. Vitamin D3 mängib olulist rolli peatada enneaegse vananemise, muutes oma naha elastseks ja aitab võidelda naha probleeme nagu psoriaas ja akne.

  2. Kilpnääre.

  Vitamin D3 on ülioluline nõuetekohaseks toimimiseks kilpnääre, olles oluline sünteesiks selle hormoonid, samuti haiguste ravis sellega seotud.

  3. Neuroloogiline sümptomeid.

  Paljud kannatavad neuroloogiliste sümptomite vitamiini puudus D3. Kolekaltsiferool aitab kontrollida leevendamine luustiku ja tahtmatu lihaseid. Puudusest tingitud sümptomite D3-vitamiini sisaldavad spasmid ja ahenemine veresoontes, mis viib vererõhu tõus, suurendades seega võimalust migreenide ja peavalu. Kõik see viib lõpuks ärevus, depressioon, unetus ja lootusetuse või äärmuslikel juhtudel, skisofreenia.

  4. Rahhiit.

  Vitamin D3 mängib rolli luude tervist hõlbustades kaltsiumi imendumist. Rahhiidi on kõige ilmsem sümptom selle puuduse. See on tingitud peamiselt, võimetus keha siduda ja absorbeerida kaltsiumi ja fosfaatide.

  5. Kognitiivne väljakutsetele.

  Vitamin D3 mängib samuti olulist rolli tervise meie aju. Uuringud näitavad, et inimesed puudust kolekaltsiferool on halva vaimse funktsiooni. Eakad on eriti vajavad täiendavat omastamise selle vitamiini täiendada vormi.

  poolt põhjustatud haigused puudust D3-vitamiini.

  Ebapiisav vitamiini D3 seostatakse järgmisi haigusi:

  1. Depressiooni.

  Vähene kolekaltsiferool on üsna levinud eakate ja võib põhjustada mitmeid vaimu- ja neuroloogilised häired. See on puudus on halb tuju ja kognitiivne düsfunktsioon sealhulgas Alzheimeri tõbi. Kõrvaltoimeid D3-vitamiini vaeguse meeleolu muutused, nagu depressioon, eriti Talvedepressioon, mälu- ja keskendumisvõime, sest see vitamiin on oluline luua ehitusplokkide et toota seotud neurotransmitterite säilitada emotsionaalset tasakaalu. Seega, inimesed, kes enamasti jäävad ruumi sageli kannatavad ärevus ja depressioon.

  2. Luuhaiguse.

  Vitamin D3 on tuntud oma võime parandada luude tervist ja lihaskonna. Puudus see vitamiin põhjustab osteopeenia ja põhjustab osteoporoosi. Kolekaltsiferool vaeguse soodustab ka lihasnõrkus, suurendades seeläbi kukkumiste ja luumurdude.

  3. Seljavalu.

  Viimaste uuringute kohaselt, madal D3-vitamiin aitavad kaasa kroonilise alaseljavalu naistel.

  4. Juuste väljalangemine.

  See on tõesti hämmastav, kuid vitamiini puudus D3 on seotud ka juuste väljalangemine. Mõned uuringud on leidnud, et inimeste D3-vitamiini puuduse sageli kannatavad juuste väljalangemine.

  5. Reumatoidartriit.

  Reumatoidartriit on valulik autoimmuunne haigus, mis tekib siis, kui keha kudedega rünnatakse tema enda immuunsüsteem. Seda iseloomustab turse ja tugevat valu liigestes. Vitamin D3 aitab immuunsüsteemi reguleerimisel ja ennetamiseks seda haigust.

  6. Hulgiskleroos.

  Sclerosis multiplex on haigus, mille puhul immuunsüsteem ründab müeliintupe närvikiude katte, mis kaitseb närvirakke. Piisav D3-vitamiin on kaitsev toime ning seetõttu vähendab riski haigestuda sclerosis multiplexi.

  Ravi.

  Vaatame, kuidas ravida D3 puudus.

  Vitamiinid D3

  1. Getting piisavalt päikesevalgust on kõige tõhusam viis suurendada oma taset D3-vitamiini. Täiuslik summa päikesevalguse, mis keha peab neelavad sõltub tüüpi nahka. Inimesed tume nahk vaja enam päikese käes, kuid enamasti soovitatav kokkupuute aeg vahemikku 5 ja 24 minuti. Parim aeg päike 11:00-03:00 ajavahemikul aprillist augustini.

  2. Tooted.

  Mõningaid toidu allikatest, nagu veise maksa, juustu, munade ja rasvane kala sisaldavad mõningaid D3-vitamiini. Kalaõli on oluline allikas selle vitamiini. Lisaks rikastatud piima ja mõned mahlad sisaldada ka kolekaltsiferool. Seega on veel viis tõsta D3-vitamiin on suurendada nende toodete tarbimise.

  3. Täiendada koos D3-vitamiini.

  Mõned toidulisandeid, retsepti, aitab kompenseerida D3-vitamiini puuduse. Siiski tuleb neid võtta meditsiinilise järelevalve all, sest nende tarbimine võib kaasneda mitmeid kõrvaltoimeid või tekitada allergilisi reaktsioone.

  Vitamin D3 mängib olulist rolli säilitada üldist tervist. Vitamin D3 ei tohiks võtta kergelt, sest see toob kaasa mitmeid terviseprobleeme. Ennetamiseks ja raviks selle vaeguse ei paranda mitte ainult luude tervist vaid ka minimeerib teatud haiguste riski.

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*