Silane Guard – vedelik klaasi, arvamused ja hind, see on seda väärt?, Kust osta, kuidas see toimib?

Silane Guard - vedelik klaasi, arvamused ja hind, see on seda väärt?, Kust osta, kuidas see toimib?
[Total:    Average: /5]

Silane Guard üks parimaid viise, kuidas kaitsta keha. Mingi vedelklaasil, mida saab rakendada kihtidesse, seega ainult parandada kaitsekiht. Mõtle põhimõtte kohaldamise, komplekt Willsoni Silane Guard ja selle väärtus.
artikli sisu:
Silane Guard on revolutsiooniline toode Jaapani tootja Willsoni, paremini tuntud kui üks komponent , vedelklaasil. Kasutamine kaitsevahendid Silane Guard aitab kaitsta värvkatte ja eemaldada mikro-kriimustusi.

Vastavalt tootja, lähtudes seda ravimit peitub komponendi räni. Alles hiljuti Silane Guard oli saadaval ainult Jaapanis, kuid nüüd tootja laiendab oma müügiturg territooriumil SRÜ riikides. Varem on auto turgudel ja kauplustes võid leida sarnaseid vedelklaasil firma Willsoni, kuid vastavalt tootja Silane Guard on uus samm kaitse värvkatte.

[maxbutton id=”202″]

Kuidas kaitsta auto keha Silane Guard

Kuidas kaitsta oma auto kere – sellele küsimusele küsib ise iga auto omanik. Lõppude lõpuks, keha kaitsmine auto on alati üks olulisi küsimusi iga host. Esiteks sellepärast, et see säilinud välimus auto, ja teiseks, et kaitsta auto värvi kahjustusi ja korrosiooni.

Sageli poola kere kasutades kallis tööriistad ja maksma palju raha auto poleerimine. Kuidas te ei ole proovinud, kuid mõne aja pärast, isegi uue auto on mikro-kriimustusi. Paljud eksperdid viitavad, et katta kaitsva ainete keha auto pärast iga pesu, kuid siiski kvaliteeti nagu lehed oodata parim.

Firma Willsoni sai positiivse maine tõttu Esimese vedela klaasi Willsoni Body Klaas Guard kaitsta keha. Ajal välimus tööriistad turul võrdne ei olnud, vastuvõetava hinnaga ja palju positiivseid kommentaare tegi trikki maine firma. Nüüd, see tootja kasutusele täiesti uued vahendid kaitse keha Silane Guard. Esindajate sõnul firma vedelik klaasi Silane Guard on nende uus etapp, läbimurre ja järgmise põlvkonna toote Body Klaas Guard seas auto kemikaale kaitsta värvi.

Jaapani firma Willsoni on teada rohkem kui 50 aastat toodavad erinevaid auto ja kosmeetikatooteid. Kõige kuulsam tehas asub äärelinnas Tokyo. Toodete hulgas Willsoni võite leida erinevaid šampoonid, tarvikud, kehahooldus, lõhnaainete ja tarvikud pesemiseks.

Mis on Silane Guard

Silane Guard on ühe komponendi vedelik klaasi, mitte ainult ei suuda anda värvi- ja lakijäätmed katmine auto Shine, vaid ka kaitsta keha macrocarpon. Vastavalt tootja Willsoni ravim on ühe komponendina. See tähendab, et kaugemale manipuleerimise selle taotlust ei pea (ei ole tarvis seda segada mõne teist pudelit, järjestikkuse rakendatud erinevaid ühendeid).

Kompositsioon vedelklaasil Silane Guard sisaldab räni poleerimis- elemendid ja vahajas aine. Sageli poleerimine autokere on kuni esimese vihma või pesu, vedel klaas Silane Guard annab särava kuma keha auto pikka aega (kuni üks aasta). Sel juhul Silane Guard on vetthülgav mõju, mis annab selle eelised kehal on vähem pori vähem vett ja seega kuivamist oma auto sama garaaž on palju kiirem.

Komplekt vedela Silaanmodifitseeritud klaasilt Guard, Willsoni sisaldab:

  • pudel vedelklaasil;
  • aplikaatori (käsna rakendus);
  • vinüül kinnas;
  • mikrokiudlappi;
  • manuaal Europen kasutamiseks.

taotlemine ühekomponentne vedelik Silaanmodifitseeritud klaasist Guard ei ole keeruline protsess ja võtab vähemalt aega, isegi võrreldes tema suur vend Body Klaas Guard. Keskmiselt 30 minutit poleerimine keha. Kasutades Silane Guard tagasi tuua originaal läiget värvi ja seda täiendavalt kaitsta.

ülevaated ostjad lisaks tootja-spetsiifilised omadused, vedel klaas Silane Guard on suurepärane antistaatilise mõjuga. Enamik ostjaid ei soovitata pesta auto pärast taotluse 2-3 päeva, ja parem 7 päeva, mis tähendab paremat kätte pinnal.

Kuidas taotleda Silane Guard autokere

Tavaliselt keha Poola võtab vähemalt tund aega ja raha ei anna alati oodatud mõju. Pärast kohaldatavate poleerimisvahendid pead kiiresti pühkige pind, temperatuuri ja paljud teised nüansid samas poleerimine võib nõuda märkimisväärseid jõupingutusi.

Nagu vedelklaasil Silane Guard, taotlemise protsessi on väga lihtne. Esimene ja peamine nõue tootja on, et enne taotluse keha auto tuleb pesta ja kuivatada veest. Isegi suuremat efekti võib saavutada eemaldades mehaanilise tahvel ja mustusest kunstliku savi Willsoni. Sest ülevaateid ostjad Silane Guard, kohaldatakse vedelik klaas on parem temperatuuril 25-30 C, vältides otsest päikesevalgust.

Täida ühekomponetne vedela Silaanmodifitseeritud klaasist Guard kehal on parem mitmeetapiline spetsiifilistes osad (vendrid, ventilaator, uksed, katus). See, kuidas sa vältida ebamugavusi ajal poleerimine. Ja nii, milline on menetluse poleerimine keha Silane Guard. Esimeseks sammuks on pühkida kuiva lapiga pinnale, lase näitena sellest saab esi tiib autost seeläbi tolmust ja väikesed osakesed.

kandmine küljest kaitsva vinüül kinnas võtma aplikaatori ja rakendada heldelt vedelik Silaanmodifitseeritud klaasist Guard. Ei ole väärt säästmise sõiduki ja on parem rakendada kogu pind applicator.Please teadmiseks, et aplikaator on kaks külge, üks valge ja teine ​​tumehall pehme lapiga, vaid on tumehall pind on vaja kohaldada Silane Guard.
Nüüd Hõõru pind keha vedelik klaasi, ei tohiks suruda piisavalt kõvasti niisutada aplikaatori, kuid täitke kõik pinna, ei jäänud kohti. Pärast kohaldades oodake umbes 5-10 minutit kuivada vedelik Silaanmodifitseeritud klaasist Guard. Pind peab olema valge, matt varju – see on näitaja, et see on aeg edasi liikuda järgmisse etappi.

annavad autole hõivatud ja geniaalne varju, pühkige töödeldavat pinda Silane Guard riidega (kaasa arvatud). Ei ole väärt palju suruda, üsna kerge, ringliikumine pinnale. Üks pudel Silane Guard piisavalt hõõruda keha 3-4 keskmise suurusega sedaan või mitmeks kihiks ühele autole.

Tootja Willsoni soovitab mitte sõita kontaktivaba imbuma 7 päeva, selle aja jooksul , vedelklaasil Silane Guard on tahke omadused, vormis kaitsva kilega ja fikseeriti pinnal. Taluma kõik tingimused ja nõuded vedelklaasil Silane Guard säilitab oma omadused kaitsevad keha aasta jooksul või kuni 22 korda mootor.

Teine oluline erinevus ja eelis vedeliku Silaanmodifitseeritud klaasilt Guard Body Guard Klaas peetakse mitmekihilise kattega. Sageli paljud tootjad nagu kemikaalid on soovitatav kohaldada ühe mantel, muidu teine ​​kiht ei pruugi anda parima tulemuse või, vastupidi rikkuda olemasolevaid kiht. In Silane Guard, võite taotleda mitu kihti ja iga järgneva ainult parandada eelmise ja seega kaitse keha on mitu korda parem.

Komplekt hind Silane Guard alates Willsoni

Silane Guard – vedelik klaasi anda hele toon originaal värvkate auto. Nagu uued ja alles hakanud ilmuma autoturul, hinnad võivad olla väga ettearvamatu. Vastavalt tootja Willsoni, Euroopa turul parima hinna vedelklaasil Silane Guard et 1990 …, kuigi mõned kauplustes võib müüa 4000 ….

Võrreldes teiste vahenditega hoolitseda sõiduki kere, uus Silane Guard võidab, nii rakendusmeetodist ja ajastus peetus organismis. Komplekt on piisavalt lihtne kasutada kodus. Kui lähete autopesu või sada, poola keha, nagu ühekordne protseduur maksab umbes …. osta või mitte seada Silane Guard on lahendus iga auto omanik, kuid kokkuhoid selle abil kaitsta keha on märkimisväärne.

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.