Site sponsorid poliitika

Saidi hindab fakti, et tarbekaupade ettevõtted on märkimisväärne mõju tarbijate tervisele. Sponsorluse Site tegemist kujul reklaam, mis võimaldab saidi pakkuda oma lugejatele informatiivne ja asjakohane sisu tasuta.

Saidi ainult keskendub pakkuda oma sponsorite võimalusi turustada oma tooteid ja teenuseid tarbijatele.

Võrgustiku eesmärk on luua platvorm, mis lugejad saavad kasutada anda ise. Sponsorlus poliitika võimaldab võrgu jätkuvalt kasvada ja laieneda. Hariduse sisu veebilehelt koolitab lugejad võimaldab neil teha teadlikke elu ja tervise valikuid.

Saidi räägib erinevaid teemasid, sealhulgas füüsiline aktiivsus, tervislik toitumine, ohutuse ja ennetamise ning heaolu. Võrk ka pakub oma lugejale vihjeid selle kohta, kuidas saavutada tasakaalustatud ja tervisliku elustiili.

Site eesmärke

Võrgustiku eesmärk on suurendada tervist lugejad üle kogu maailma, pakkudes neile haridus- sisu tervist.
Saidi keskendub arengumaade usaldusväärne ja asjakohane materjalid ja tööriistad tervisele. Hariduse sisu peaks põhinema faktide hiljutine uurimus töö ja tervise statistika.
Võrk keskendub ka saates oma lugejaid tervisele positiivset sõnumit.

Redigeerimispoliis ja sisu arendamine

Vastavalt võrgu poliitika, sisu on kirjutatud ja läbi selle kvalifitseeritud toimetajad igal ajal.

Affiliate kompensatsiooni avalikustamise

Avalikustamine kehtib võrgu veebilehte sealhulgas, kuid mitte ainult nii mobiil- ja online versioonid Saidi veebilehed. Avalikustamine on sätestatud, et aidata avalikustada võrgu rahaline suhe tema tütarettevõtete, sponsorid, reklaamijatele ja muud kolmandad osapooled, kes ilmuvad veebilehel.

Mõned artiklid veebilehel on seotud teatud teenuste ja ressursside keskenduda hoone ja edendada kaubamärkide ja tooteid. Võrk kuulub üksikutele valitud affiliate programme. See teeb komisjon, kui lugeja otsustab osta läbi tingimusel affiliate lingid. Saidi avalikustab täielikult oma suhteid reklaamijad ja rahustab lugejad, et finantsmotiivid ei mõjuta mida on avaldatud umbes toode või teenus.

Partner pooled võivad muutuda igal ajal Site vajalikuks peab. Lugejad võivad edastada küsimusi, kommentaare või muresid töötajate Saidi kaudu veebivormi. Kasutajad saavad ka küsimusi enne ostu läbi affiliate linke veebilehel.

Lugejad ei soovitata kasutada teavet veebisaidil aseainena professionaalse arsti või ravi iga tervisliku seisundi. Sisalduv teave veebilehel ei tohiks kasutada diagnoosimiseks või raviks tahes haigusseisundi küsimata kvalifitseeritud meditsiinilise ekspertiisi.”