Site toimetuse poliitika

Saidi on tervis, fitness ja ilu veebilehel. Missioon sait on pakkuda oma klientidele kõige viimaseid uudiseid ja värskendusi, mis on õige. Sisu veebilehelt on praktiline ja asjakohane erinevate teemade tervise, fitness ja ilu.

Kodulehel on mitmeid teemasid, mis hõlmavad kõike alates tervisele teabe ilu nõuandeid. Lugejad saidi valida tervisealast teavet, mis on kõige asjakohasem. Esitatud teave veebilehel filtreeritakse samuti teha seda kohaldatakse kasutajate isikliku tervise.

Kuigi sisalduv teave veebilehel on täpsed ja asjakohased erinevate terviseprobleemide patsiente kinni juhiseid oma / tema arst (id). Saidi ainult aitab täiendada teavet tervishoiuteenuse osutaja. Patsientidel soovitatakse pöörduda professionaalse juhiseid teemasid ja küsimusi nad lugenud.

Järgmised ss kasutatud kriteeriume Site luua oma algse sisu:

Olulisus
See hõlmab küsimusi, mis võivad mõjutada haldamise üksikisiku tervisele. Mitmed teemad on kaetud ja nad võivad sisaldada narkootikumide ja tooteesitlused, ekspertide kommentaar, meenutab ja hoiatuste ja tervise uudiseid.

kliiniline tähtsus
Sisu kohta leiate siit põhineb viimaste meditsiiniliste uuringute tulemused, mis on avaldatud erinevates tuntud meditsiini veebilehed.

Trends
Selle kategooria all mitmed hooajalised huvid on kaetud. Teemad, mis on leitud vastavalt suundumusi kategooria hulka allergia hooaega, suvel ohutuse, nohu ja gripp. Muud teemad, mis võiks kuuluda hulka Tervislik Heart Kuu ja Rinnavähiteadli.

Leiduvat sisu sellel veebilehel on ainulaadne ja usaldusväärne. Online tervise ja ilu veebileht on keskendunud oma klientidele ajakohastatud ja täpset teavet tervise ja fitness.

Tervise uudiseid ja lugusid, mis on kaetud kohapeal põhinevad toimetaja valik. Artiklid veebilehelt sisaldavad intervjuusid teadlaste meditsiini valdkonnas, samuti teaduslike eksperdid.

Redigeerimispoliis

See on ajakirjanike vastutust pakkuda klientidele teavet, mis on täpne ja unikaalne. Kirjanikud peaksid esitama oma lugejatele uudised ja viited, mis on unikaalne.

sõltumatusele

Saidi keskendub aus ja täpne oma aruannetes.

Toimetuse poliitika töötajate kodulehel:

Sait on sõltumatu meedia, kelle eesmärk on pakkuda oma lugejatele teavet ja õppematerjalid, mis on nii professionaalne ja mitte-professionaalne. Sisu veebilehel pakutavate täpne ja vaba mõju.

Meedia nõuab, et tema toimetuse töötajad avalikustab kõik huve, et nad võivad olla mis tahes ravimit, meditsiiniseade või ettevõtte tervishoiu valdkonnas. Teave töötajate Seejärel esitatakse otsese ülemusega ajal värvata uusi töötajaid. Ülemus on kohustatud kindlaks teha, kas huvid võivad esitada konflikti ja see võib kõrvaldada.

Toimetuse töötajad on eraldatud nende külge sponsorid või partnerite vältida mõju kohta. Iga toimetuse töötajad on kohustatud andma täpset ja asjakohast teavet viimaste teemadel. Reporterid süüdistatakse vastutusel otsib välja lugusid või ekspert intervjuud. Kirjanikud on ka objektiivset arvamust erinevatel teemadel, mis on pärit nõuetekohaselt kvalifitseeritud eksperdid. Selle kaudu Site tagab eetilise käitumise oma töötajate hulgas.

protsess tulemas uudised ja algartikkel

Ajakirjanikud peavad tulla päevauudised eelarve igal tööpäeval. Päevauudised eelarve peaks olema uudiste mainekas tervise ajakirjades, teadet föderaalse tervise organisatsioonide ja analüüsid uusimaid trendikaid tervise teemadel. Tervise reporterid on oodata otsima arvamusi silmapaistev meditsiini juhid erinevates küsimustes. Personal toimetajad hoolikalt läbi originaal artiklid, enne kui nad saavad veebisaidil.

litsentseeritud sisaldus

Vanem toimetuse toimetajad süüdistatakse vastutusel vaadates poliitika ja menetlused enne tervisele sisu kolmandatele isikutele saab avaldatud. Ülevaade tehtud on vältida huvide konflikti tekkimist. See protsess tagab litsentsitud sisu on asjakohane, ajakohane ja täpne.

Sponsorite sisu ja reklaami

Veebisait sisaldab nuppe, sisu, plakatid ja märgid, mis on märgistatud “”Sponsorite.”” Teised võivad olla märgistatud “”meie sponsor”” või “”reklaam””. Sisu ei ole allutatud toimetuse poliitikat. Sisu, mis on märgistatud “”meie sponsor”” suhtes kehtestatud poliitika.