Maral Gel – kui osta odavam, kuidas see toimib?

Maral Gel - kui osta odavam, kuidas see toimib?
[Total:    Average: /5]

Paljud mehed rahul tema peenise suurus. Nad ebamugavuse ajal intiimsust partner. Tundub alandav ja häbiväärne elada nii väike “pärandist.” Maral Gel – intiimne geel eesmärk on aidata meestel tunda tõelist macho: enesekindel ja väärikust seksuaalpartnerite.

suur või väike “kasvu” peenise?

peenis nimetatakse meheiga. Selle väärtus on suur mõju enesehinnang ja väiksus võib tuua meest vaimse ja rahulolematust. Siiski ei ole paljud inimesed teavad, et normaalne (keskmine) näitaja pikkus puhkeasendis on umbes 8 cm.

pikkus võib varieeruda sõltuvalt seismiseks või ergastatud olekus. Esimesel juhul on see näitaja 7-10 (cm). Teises – 12-16 (cm). Keskmine

pikkus mitteaktiivsete peenis on 8,5 cm, püstised –

[maxbutton id=”336″]

14 näha kogu planeedi on ainult 4% meestest ja suguelundid pikkus 18 cm ja rohkem.

Huvitav fakt! Ametlikult registreeritud maksimaalne pikkus peenise erektsioon on 30, vt selle omanik – resident Mehhiko.

Pane tähele! Maral Gel homogeenset geeli on tagatud, et parandada meest eneseväärikust!

Mida teha, et suurendada peenise?

Paljud mehed usuvad, et nende suurusest liige, nimetatakse väike, nõudma operatsiooni. Seda tüüpi operatsiooni peetakse raske ja ei ole ohutu. Isegi kui see on edukas, arstid ei saa garanteerida, et erektsioon on tugev. Ka eksperdid ei soovita kasutada täiteaineid nagu silikoon ja muud liiki.

Kirurgiline sekkumine on näidustatud ainult nendele patsientidele, kes on liige, mille pikkus on 5 cm ja vähem kui rahulik ja vähem kui 8 cm erekteerunud olekus. On väga vähe inimesi – alla 1%. Nii palju siis kunstlik probleem. Selliseid patsiente on soovitatav konsulteerida psühholoogi ja seksuoloogid.

Aga mida omanikud standard, kui soovite, vähemalt natuke rohkem? On võimalus – homogeenset geeli Maral Gel, mis tulevad appi raskel hetkel.

Maral Gel – kvaliteetsemalt!

Tööriist on mõeldud spetsiaalselt meestele. Seda kasutatakse välispidiselt. Nädalas muutub tõesti nähtavaid tulemusi. Pärast 30-päevast ravikuuri kasutamine peenise suureneb umbes 5 cm Kui see juhtub valu ja muude ebameeldiv tunne.

geelist välja töötatud on vee baasil, nii kergesti imenduv jätmata pinnale kilet.

kompositsioon sisaldab:

 1. Hood mägi metsikult kasvanud leuzea (Maral root) – stimuleerib rakkude kasvu peenise.
 2. Merevaikhape – parandab vereringet vaagna piirkonnas, suurendab potentsi.
 3. Vitamiinid – parandada

  [maxbutton id=”336″]

  immuunsust ja vastupidavust.

 4. eeterlik õli – normaliseerib libiido, tugevdada erektsiooni provotseerida ärevus.
 5. OL>

  Kõik ained on loodusliku päritoluga. Toidulisand ei ole ohtlik elule ja tervisele patsientidel.

  Piirangud on järgmised:

 • väiksemaid vanusest;
 • haavade või muude kahjustuste genitaalpiirkonda;
 • allergiline koostisosi.

tulemused kasutamise homogeenset geeli Gel Maral hakkab rahuldada ka pickiest meestest.

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.