Handy Heater – arvamused ja hind, see on seda väärt?, Kust osta

Handy Heater - arvamused ja hind, see on seda väärt?, Kust osta
[Total:    Average: /5]

Rovus Handy Heater aitab kütta eluaseme kiiresti ja lihtsalt, sest see kütteseade kasutab seinale paigalduseks ja ühendatud tavalise pistikupesa. Selge ja lihtne digitaalse kontrolli, taimer aitab programmi sees – väljas kütteseade 12 tundi. Kui rike seadme või rikete võrgus kaitselüliti säästab ebameeldivaid tagajärgi. Kerise võimsus Heater Handy Rovus 350 vatti ja võimaldab teil saavutada mugav temperatuur ilma põletamine hapniku ja kuivamist limaskestade inimkeha.

[maxbutton id=”160″]

On väga oluline lastega peredele ja lemmikloomad. Ergonoomiline disain arenenud erilaborid on saadaval erinevatel eesmärkidel. Kontoris, suvila, lasteaed, vannituba, garderoob saun, poed piirkondades, kus see on oluline säilitada stabiilne ja mugav varustus, siis sulanduda igasse ruumi. Küttekeha on Katel Handy Rovus on valmistatud ohutu keraamika. Plastic case ei ole altid küte. Kõik need tegurid võivad muutuda võti soojust ja mugavust maja!

 • Automation, kaitstes ülekuumenemise ja pingelanguse võrgus.
 • Ökonoomne El – 350 W., ei rikud pere eelarvest, kuid annab meeldivat chat sooja ruumi.
 • lihtsus ja usaldusväärsus küttekehaga, mis võib rahuldada kolleegidega mugav asukoht, millega aastaid.

Heater “mugav Heather NOVUS” võib saada sõber ja abistaja, kaitsja ja eestkostja alates julm külm ja külm ilm!

 1. Compact, võimas, madal müratase, kaitstuse kõrge tase.
 2. Auto-kaitsta.
 3. valik režiimis kiirused.
 4. Lihtne paigaldamise ja ühendamise.
 5. Võime reguleerida temperatuuri vahemikus 15-32 kraadi Celsiuse järgi.
 6. 12 tunni taimer võime programmeerida omakorda –off.
 7. Kompaktne suurus võimaldab teil kergesti kanda seadet ruumist teistesse ruumidesse, kui vaja.
 8. Ekraan (digitaalne juhitav mudel) aitab juhtimises kütteseade.
 9. Seinakinnitus säästab ruumi toas.

Kust osta Handy kütteseade ja selle tehnilised omadused

Soovitame osta Heater Handy Rovus ainult ametlikul kodulehel tootja, hind kütteseade “mugav Heather” on ainult …

Tellimiseks pead minema tootja kodulehel ja seal leiad tellimuse vorm, kus sa pead sisestama nimi ja telefoninumber rahvusvahelises formaadis. Pärast seda siis pöörduge operaatori saada kättetoimetamisaadressile ja nõustamine. Ta vastab kõigile oma küsimustele seoses hindadega, praegune ja soodustused, nõustada uusi ettevõtteid.

 • Timer: elektrooniline;
 • Kategooria: kütteventilatsiooni kütteseadmed;
 • Elektrienergia 350 vatti.
 • kuumeneda kaitse: automaat;
 • Voltage võrgustik: 220 volti;
 • Control süsteem: elektronsüsteemi;
 • võimalus kohandada soojust: astmeteta (astmeteta) reguleeritav, temperatuurivahemikus 15-35 ° C;
 • juuresolek termostaat: Elektromehaanilised termostaadi;
 • Võimalus vahetada režiimid: kahel erineval viisil.

Heater Handy Rovus positiivselt mudelid seda tüüpi turul kättesaadavaks. Sidumine nende lootused selle küttekeha, te ei peaks muretsema läheneva külma ilmaga. Säästa raha annab mõistliku hinnaga, usaldusväärne disain ja ökonoomne elektri tarbimist.

tüübid elektriradiaatorid Handy Heater

Sageli omanikud maamajad, kel on raskusi küte kodudes, sest paljud neist ei ole ühendatud ühegi keskküte või isegi gaasi. Siis alternatiivsete muutub elektri ja sellest tulenevalt, on võimalik kuumutamise abil elektriradiaatorid. Paljud neist võivad olla täienduseks aku keskküte, nagu kütteseade Handy Heater Rovus!

konvektsioon-kütteseadmed

Üks levinumaid viise kättesaadavaks elektriküte. Selle tööpõhimõte on lihtne. Külm õhk ruumis vabalt või sunniviisiliselt satub eelsoojendi, kus seda kuumutatakse teatud temperatuuri ja naaseb ruumi. Selline küttekehad on varustatud väljalülitamise süsteem, mis aktiveerib kui õhk kuumutatakse seadistatud temperatuuri. Aga neil on puudus – tänu loodud temperatuuri erinevused lae lähedal ja üle põranda, suurendades ringlusse tolmu õhus. Selline küttekehad on sageli paigaldatud kodudes ja büroodes.

 • Plussid: suhteliselt madala hinnaga, tõhususe, ohutuse, kiire soojendus ruumide;
 • miinused: hapniku imendumist, ringluse tolmu ruumis.

Küttekehad

Need kompaktsed radiaatorid töötavad põhimõttel õhu liikumise mass ventilaatoriga. Õhk neid köetakse kuuma mähis või keraamilise elemendi. Esimene on odavam, kuid küttekeha nad põle hapnikku ja kuiv õhk. Teine ei ole sellised omadused, kuid on kallimad. Eriti võimas küttekehad nimetatakse soojuse relvad. Sageli selline küttekehad on ainus meetod küte kodudesse.

 • Plussid: odav, kompaktsus kiirkuumutamisel õhu;
 • miinused: väikese tulekahju, müra ventilaatorist.

soojusesalvestid H4>

See on suhteliselt uut tüüpi kütteseadmed, millest sai populaarne kasutuselevõtuga erinevate tariifide kütte päeval ja öösel. See seade salvestab kütta perioodidel madala aktiivsusega ja koormust võrku ja seejärel lahti võimu ja annab sooja välja. See valik on kasulik kütteseadmed paigaldatud kus ruumi kütmiseks on tahke kütus. Paak annab soojust kütuse laadimise perioodil ja vahetult pärast selle põlemisel ja neelab ajal, mil seal on ülejääk soojust. See meetod vähendab inimese osaluseta süsteemis Autonoomne soojendus.

 • spetsialistidele: tõhusus, võimet säilitada ühelt temperatuurilt, vähendades kütusekulud.
 • miinused: suur suurus ja taskukohase hinnaga.

Electric

Selline küttekehad on sümbioos elektrikeris fänn. Sees Sellise seadme kas spiraal või metallkeermetele. Sageli elektriradiaatorid monteeritud ventilatsiooni- ja kliimaseadmed. Selliseid seadmeid tihti kütta suurte tööstuslike ruumide, vaid ka paigaldamiseks eramajadele nad sobivad ka. Et tasakaalustada temperatuuride vahe lagi ja põrand, sageli toas on paigaldatud laeventilaatorid, mis aitavad lisaks säästa raha küte.

 • Plussid: suhteline kompaktsus, paigaldamise lihtsus, võime kuumutada suurtel aladel;
 • miinused: müra, suured temperatuuride vahe kohal olev õhk põranda ja lae, kuivusest õhus.

eelistamine ühe või teise vormi elektriradiaatorid, keskenduda ala, mida soovite kütta ja kui tihti ruumi on inimesed. Rovus Handy Heater on ideaalne soojendus korterid, kontorid ja garaažid!

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.