Flawless Brows – arvamused ja hind, see on seda väärt?, Kust osta, depilator

Flawless Brows - arvamused ja hind, see on seda väärt?, Kust osta, depilator
[Total:    Average: /5]

Saksa firma lihvi on arendaja uuenduslike seadme Kulmude korrigeerimine – Flawless Kulmud arvamused, mis lahkus suur hulk kasutajaid. See aitab luua õige kontuuri, lühendada, dub karvad ja ei ärrita nahka. Siin on ülevaade epilaatorilt Flawless Kulmud.

Üldkirjeldus Flawless Kulmud

[maxbutton id=”159″]

Flawless Kulmud – kaasaskantav trimmer, mis aitab teha täiuslik kulmud ilma valu-vaba karvade eemaldamiseks. Täna on väga hea alternatiiv niit, vaha ja pintsetid. Tavaline pintsetid ja vaha ribad – see on ebameeldiv, mõnikord valulik, sageli tagajärjel punetust ja ärritust. Valik ei sobi, kui te hädasti vaja kohaldada meik või lahkuda maja.

harja Flawless Kulmud ei riku sibulad ja ei ärrita nahka, nii põletiku ja sissekasvanud karvu elimineeritakse. Kõige olulisem eelis trimmer Alleppey lihvi valutu ja täpsust. Erinevalt Braun, ta ei ole tõmmates karvad juured ja kärpeid. Aga mõnikord leiad nimi epilaator Flawless Kulmud.

Seade on valmistatud vormis sulepea, kompaktne ja lihtne paigaldada mistahes kotis.

Materjal Flawless Kulmud

epilaatorilt Flawless BRAUS kaasas järgmised tarvikud:

 • harja hoolt device;
 • aku;
 • kasutusjuhend.

Disain pakub Flawless Kulmud

Flawless epilaatorit eyebrow valmistatud kujul pen korgiga või isegi võrrelda seda pudeli ripsmetušši.

 • Kork kaitseb labad kahjustusteta ja tolm.
 • Tera on valmistatud meditsiinilise terasest ja on väga teravate tera. Tera on väga pikk jäävad teravaks ja ei vaja teritamist.
 • Pea düüsi on kaetud 18 karaadise kullaga. Materjal on allergia, nii välimuse ärrituste ja põletike on välistatud.
 • Head suurus on väga väike, nii et saate muuta kontuurid täpsusega. Ümardatud kuju düüsi – eriti kogu keha karvade eemaldamiseks.
 • LED annab lisavalgustust ja ei anna jääda ühe juuksed. Esmatarbekaupade sisseehitatud taustvalgus ütles paljud kasutajad seadme.

epilaatorilt on väga kerge ja kompaktne. See on mugav hoida käes õhus.

Kuidas kasutada Flawless Kulmud

Epilaator kulmud Flawless Kulmud on lihtne kasutada:

 • Trimmer hakkab tööle kohe pärast korgi eemaldamist.
 • kohas, kus soovite eemaldada karvad, peate ringliikumine hoida pea.
 • Vajadusel siledam slaidid tõmmata nahka kergelt sõrmega.

Kogu protseduur teostatakse kuiv nahk, mis teil on vaja eelnevalt puhas kaugusel meik. Nr meedia (koor, vaht) ei kasutata. Protsessis harjaga puhastage otsik cut karvu.

Kui soovite muuta kuju, on soovitatav esmakordselt kasutada kulmupliiatsiga. Nad esimese joonistada soovitud kujuga, mis seejärel lõigatakse karvad. See meetod aitab vältida vigu.

Tööpõhimõte Flawless Kulmud

Flawless Epilaator kulmud on soovitatav kasutada:

 • tundliku nahaga inimestele;
 • kui karvad kasvavad tihti pärast kitkumise;
 • madalalt valuläve.

Round düüsi on kontaktis nahaga. Nii et kõik karvad lõigata maksimaalselt. Trimeeri võib põhjustada juuste kasvu, anti-kasvu või ringjate liigutustega. Paljud kasutajad on märkinud, et ümmarguse töötlemise efektiivsemaks.

eelisteks mudeli Flawless Kulmud

peitja kulmude Kulmud Flawless lihvi nõuda kasutajatelt. See eraldatakse kolleegide vahel mitmel põhjusel:

 • Loob täiuslik välimus. Epilaatorilt eemaldab õhuke ja lühike karvad. Ei ole vaja oodata, kui nad kasvavad üles valida neid pintsettidega.
 • Safe. Ümarad terad ei kahjusta ülemise nahakihtidesse ja ei põhjusta ärritust. Võite kasutada iga päev.
 • Tänu düüsi labadega lahtrisse parandatakse nii üla- ja alaosa kulmukaarte.
 • Sobivad kõikidele nahatüüpidele isegi kõige tundlikum.
 • Mugav ja kompaktne. Võib kasutada mis tahes kohas ja igal ajal.

Users hindavad mugavust düüsi. Asjaolu, et sarnaseid Teiste kaubamärkide seadmetega on manuseid, mida tuleks kasutada ettevaatusega – kõrge riskiga saagi ripsmeid.

Kust osta originaal Flawless Kulmud

populaarsus korrektor kaasa toonud suure hulga võltsinguid. Nad meelitavad hind, kuid pettumus funktsioone. Kasutajad kes ostsid võlts, jäta negatiivset tagasisidet, et seade “kärped ja pisarad”, “madala energiatarbega”. Flawless Kulmud on parem osta läbi poe, mis töötab otse tootjale. See on garantii osta originaal toode. Teine eelis – võime salvestada. Nüüd-Flawless Kulmud hinna alandamist 2 korda.

tellige trimmer lihtsalt:

 1. Mine ametlikul kodulehel.
 2. kõnetaotlus, pannes telefoninumber.

[maxbutton id=”159″]

Operaator nõuab ostja kontrollida shipping aadress. Kogu summa makstakse kättesaamisel, kuna pood töötab ilma ettemaksu. Kui Flawless BRAUS osta Moskvas või SPB, saatmine toimub 1-3days, teistes piirkondades – kuni 10 päeva sõltuvalt kaugusest.

Kasutaja arvamused Flawless Kulmud

Flawless BRAUS arvamused õnnestus saada palju austajaid Saksa brändi. Populaarsus seade on kõrge mitte ainult Euroopas, vaid ka Euroopas ja Ameerika Ühendriikides.

Natalia:

Flawless BRAUS hind võib tunduda üsna kõrge, kuid kvaliteet seade väärt raha. Mis odav ma olen näinud ja ei taha visata raha tuulde ja närviline.

Irina:

I alati on seadme kasutamine kulmud. Alates vaha jääb punase triibuga, mis ei lähe ära tundi ja ikka on vaja hallata seda sujuvalt kleebitud. Igatahes oli mul muuta pintsettide. Nüüd ei ole probleemi üldse.

[maxbutton id=”159″]

Milan:

Seadet mahutada. See veidi vibreerib ja see on, mida sa pead harjuda. Aga see koheselt ja valutult. selline asi peaks kindlasti olema iga meik kott.

Olga:

Suur valik kõigile teed püsiva meik ja kulmude pulber. Nad olid ainult trimmer ja sa saad hoolitseda. Ja see oli parim.

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.