Fish XXL – arvamused, kommentaarid, hind, kust osta

[Total:    Average: /5]

kalamees, tõeline kalapüük on kui kala palju, siis on enamasti suur, püüdmine protsess on tõhus ja et meeleolu parim. Kahjuks seda juhtub harva, segada aeg aastas, ilm, Kahtlane vesi või isegi mingi häda. Aga et saavutada oma unistusi ja tuua täieliku Meridi kala kodu ehk isegi talvel, me peame ostma kala XXL aktivaator suutäis , kus eksperdid soovitavad üks parimaid sööta.

Nõudlus selle toote suureneb, sest paljud on juba proovinud püüda temaga ja oli rahul. Täna kala XXL kommentaare foorumid kalastajad väga vaimustatud, ta andis rõõmu kalapüügi sadu tuhandeid entusiastlik fännid seda tüüpi puhkust. Nad võivad palun hea uudis aktivaator hammustamine kala XXL talvel kalapüüki praegu müüakse taskukohase maksumus . Sel hooajal siis hea meelega kõik jõed, järved ja tiigid, aitab teid selles ime sööt Fish XXL.

Mis on toote ja mis on põhimõtteliselt oma tegevuses

Fish XXL ametlikul kodulehel on paigutatud universaalse sööt, mis on efektiivne erinevate veekogude värske veega ja merel. Rahvusvahelistel võistlustel kalastajad alates 2005. aastast ja 2015. stimulaator kalapüügi tunnistas osalejatele meistrivõistlused tõhus. Selle kinnituseks on kalurite, Norra, Poola, Venemaa, Kanada, kala XXL aktivaator hammustamine oma hinnangut viinud võidu, kes seda kasutanud. Arvamusi need spetsialistid saab usaldada ja ei usalda neid, kes formeerima negatiivne ülevaateid toote ja väidavad, et see on lahutuse . Just sööt õigesti kasutada ja mõista tööpõhimõtet.

Spray aktivaator kala XXL ekspertide arvamust erineb kõigi teiste ühendid, mis stimuleerivad söötmise periood, see on äratanud lõhn, mitte feromoonid ja hormoonid. See on kõige loomulikum mõju maitsmis refleksid elanike jõgede ja merede. Kala läheb kus isuäratavad lõhn ja see äratab isu. See tähendab, et ahelas ravimi efekte on selged ja arusaadavad alates seisukohast bioloogia.

ajalugu ravimit ja väljakutseid, et see lahendab

Created sööt Fish XXL ühiseid jõupingutusi kalurid ja teadlased. Teadlased olid üsna teatud ülesandeid, mis pidi stimuleerima järelejõudmise protsessi ja võimaldada kaluritel püüda palju suuri kalu.

 1. aktiveerumine hammustada peaks olema võimas ja kiirendada protsessi.
 2. sööt peaks hoidma kala ühes kohas pikka aega ja hajumise vees, et parandada halo efektiks.
 3. See oli vajalik, et muuta selline kooslus maitseid, et see oli röövellikud ja mitte-röövkalu.
 4. Vajalik kontsentraat, mida saab paigaldada kompaktsust ja oleks piisavalt kaua.

Assotsiatsiooni Kalurid ja teadlaste suutnud toime tulla eesmärkidega suurepäraselt. Activator hammustamine Fish XXL loodi kolm aastat ja edukalt katsetatud praktikas. Kombinatsioon maitsed on selline, et kui limaskestadele organite lõhn, ärritab, põhjustades reaktsiooni aju, kus on käsk minna allikas lõhn ja jäta söödaks mida pihustatakse . See on mõeldud toiduainet täielikult lahendab probleemi.

saabuvad komponendid ja nende omadused

Fish XXL on loomulik. Iga komponendi tootel on oma eesmärgi.

 • elevandi küüslaugu ahvatleva latikatest, ja koger;
 • kanepi õli on koostisosa, mis aktiivselt minna latikas, CONV, latikas, linask, särg;
 • Kaffir lubi on lemmik maitset karpkala, latikas, särg, karpkala, linask;
 • valgu kalmaari meelitada merihunt, ahven, luts, Rotanov.

See on vaid väike loetelu sorte kalade populatsiooni reservuaarides, mis tulevad mõjul ravimi. Tegelikult spray aktivaator Fish XXL praktiliselt ükskõikseks ühelegi üksikisikule. Seega, kui te otsustate osta aktivaator hammustamine kala XXL ülevaateid, mis räägivad heakskiitmise ja professionaalide seas, ja fännide seas kalapüügi siis oleks edukas talvel kalapüüki. Teie töö ja veedetud tundide külm, head kalasaaki ja hea tuju.

Saladusi talvel kalastavad kalu-XXL – unikaalne aktivaatori kristallid

Kalurid vaja teada mõningaid nüansse, mis on tüüpiline talvel kalapüüki jääl kasutamisega Fish XXL.

 1. Toode on tumedat värvi, ja see on tema eelis, kuna kala on ettevaatlikud heledaid objekte külmas vees, millel on piisavalt suur läbipaistvus. Tema loomulik reaktsioon on hirm tingitud asjaolust, et rikkumine Üldine taust ja kala ise võib muutuda märgatav. See on instinkt enesekaitse.
 2. Pihu on tiheda konsistentsiga, mis võimaldab pikaks ajaks jääda pinnal peibutis, kohe veega peseb selle ära, nii töödeldud sööt võib kasutada mitu korda.
 3. Laiendatakse suur kaugustel auk, maitsestatud segu meelitab kala karjades äärealadel.
 4. Mõju lõhna on selline, et täiskõhu kalad tagastatud mitu korda. See tähendab, et võite minna oma augud ja olla kindel, et kala on juba olemas, siis on ainult uuendada maitsed uue osa segu.

Tuleb meeles pidada, et maitse Fish XXL söödaks nagu kala nagu lõhn. See on veel üks oluline eelis segu. See sisaldab kasulikke veeselgroogsetele elanikku polüsahhariide ja aminohappeid. Samal ajal, neelamine oma kala ei too kahju ise, maitse nõusid ainult saada parem, sest aminohappe kompleks ja polüsahhariide vajalik inimese tervisele.

Reeglid lehe söödaks Fish XXL

õiget järjestust produkti kasutamisel on kirjeldatud kasutusjuhised EM> mis on selle külge kinnitatud. Sel juhul on oluline on kõik väikesed asjad. Tõsi kalastajad teavad, et sa pead pöörama tähelepanu ja ettevalmistamine lahendada ja peibutis valik ja vastuvõetamatust kõrvalisi lõhnu, müra, mis võib hirmutada kala. Miracle pihustada negatiivne nüansse silutud, kuid vahend ise siis peaks olema võimalik kasutada.

 • olema teadlik, et kala ei ole nii naiivne, kui inimesed arvavad, et ravida sööt, proovige puista see ei ole kõik hammasratta;
 • mitte-röövkalu sööt pead pihustada kolm korda, see on piisavalt;
 • kiskjad vajavad sööt intensiivsema lõhna, seega annus suurenema kaks korda, st kuni 6-7 spreid;
 • kandepinda töödeldi söödaks kolm isikut korrake pihustamist.

Ärge heituge, kui esimese kümne minuti kala ei saagi, see on sobiv ja õppinud, ja siis algab haarata sööt. Ärge minge punktini, kus juba teased karja kala hammustada on kindlasti. Nõukogu kalurid sel juhul üks “pomm” auk kibeda lõpuni. Ära luba hooletuse korraldamisel koht kalastamiseks teha heas usus laia augu, sea end mugavalt, ärge unustage soojustada ka. Pihu ainult aitab püüda rohkem kala ajal ülejäänud õigus tegutseda.

Vaata videot Fish XXL vallandada kala kasutada video – see on hea näide sellest, kuidas me peame tegema meelt.

Fish XXL vallandada hammustamine vastustest spetsialistid

Victor, Krasnodar:

“Winter kalapüük suudmed meie Lõuna maad on lubatud ainult rannikul, kus jää on piisavalt tugev. Aga see ei ole väga püütud, siis on teada, et kõik kogenud kalurid. Ilma aktivaator Fish XXL õnne mitte sattuda, ja see peab olema suuteline käitlema. haugi ja ahvena lant vaja pihustada kuni 8 korda. rahulik kala – piisavalt neli korda. esimene paar minutit hammustada on haruldane, siis järk-järgult hakkab suurendada. oluline on mitte jätta teise koha, ja oodake, kuni kala on pärit sügavamal siis läheb suur. auk taigna vaja laiemat sageli sel põhjusel, suured isendid ei saa aru. oleks ebaprofessionaalne ja solvav ” . EM>

Valery, Akhtuba:

“Meie piirkonnas, kalapüük on alati suurepärane, ma olen kalamees, kellel on kogemusi ja ma tean, mida ma räägin. Ja kõik kalurid Venemaal ja välismaal teada Akhtuba. Aga talvel, soovitan ainult kala söödaks. Eriti hea püütud kala HHL. Puista sööt ja alustada tease kala, atraktsioon on esimene 20 minutit ja hammustada sel ajal võib olla aeglane. Aga siis ainult õnnestub ära tõmmata. kaks tosinat poole tunni on norm. ma soovitan kõigile, tulevad aktivaator talveks kalapüük. nr kala sa ei kao kuhugi “.

Negatiivsed kommentaarid

Vitali, Saratovi:

“Tellitud Fish XXL sööt talvel ametlik kodulehekülg, sain aru vaid novembris paketi saabunud, kuid pärast avamist kohe tunda, et seda toodet ei saagi võimalik. Väga haisev spray, lõhnu ma jälestama. ei tea, mida kala on see vastik lõhn läheb. Parem vanamoodne viis aniisi langeb minna kui selle tööriistaga “.

Sergey, Perm:

“Läksin Kama jää püük kala aktivaator XXL. Muutunud neljas kohas püütud tosin bass kokku. See on pettus, et sööt aitab. Siis mõned poisid ütlesid mulle, et midagi olin töötab alates auk augu, ta väidetavalt meelitatakse umbes läheb kohti mõne aja pärast. Äkki on nii, aga ma pärast seda jätmine ei usu enam ime spray “.

Positiivne tagasiside

Leonid, Birobidzhan:

“Minu sõbrad ja ma tihti minna, ei Amor. Seal on suur kalapüük, eriti talvel. Jää on raske ja palju ruumi. Eelmisel nädalal kõike tellitud saabus Fish XXL, see oli Rusalochka, mida ma on pikk mäleta. pommitati iga viie minuti rybache. Vt oleme kõik Amor kogutud karjades ühte paika abiga aktivaator. Poisid sel nädalal läks, öeldes, et kala oli palju. on püütud kohe saada peab nüüd regulaarselt kaasas meie augud, lootes, et toita. Nii et ma soovitan mitu korda minna samas kohas. River elanikku, on mälu ja nad tulevad tagasi, kui ta oli maitsev viimast korda. ”

Fedor Rostov:

“Don viimastel aastatel halb talvel kalapüüki. Aga kõike saab muuta, ostes Fish XXL, väga kogenud. Nii et Donetsk elanikud ärge heitke meelt, hea tuli kalapüügiks jääl. Tellimuse võrgus veebilehel ametlik müüja või muidu te saada lahutust. Sellised juhtumid olid kuulnud kaebusi poisid. Mis sööt käesoleva aasta olin kunagi ilma kala ei tulnud koju. soovin teile sama õnne. “

Kust osta ja kui palju see maksab Fish XXL

Turg pakub ostjatele palju vahendeid, mis aitavad tugevdada hammustada. Paljud neist on lausa võltsijad originaal tooted või nende analoogid . Originaalid on unikaalne valem. Nende loomine toimus abiga teadlased ja praktikud, et nad on maksimaalse efektiivsusega. Aga saada maskeeritud petturid ja igaüks saab. Nii et ole ettevaatlik, kvaliteetne kala XXL osta ​​strong> ainult ametlikul koduleheküljel. Sel juhul saate sertifitseeritud toote tootja mõistliku hinnaga, ja nad saavad küsida juhid küsimusi kohaldamise kohta sööt.

Oluline tegur usalduse õigsuse valik on võime leida ülevaateid aktivaatorkolonnis Fish XXL portaali usaldusväärne tarnija. Keskendudes neile, saate teada palju, õppida saladusi suur saak käesoleva söödaks, ja pärast teha järjekorras. Algoritm taotlus on lihtne:

 • kliki lingil ametlikul kodulehel;
 • täitke tellimisvormi;
 • ootama vastust Manager ja kinnitada ostu;
 • oodake toote tarnimist.

Speed ​​kohaletoimetamise sõltub piirkonnas Venemaa, SRÜ riikide ja ELi tolli piirangud. Kuid pakkuja püüab vähendada aega ootustele. Praegu toote hind väheneb ja seda saab osta 990 rubla, mis on poole hinnaga nimiväärtusest. Kas aeg teha soodne ja õnnelik kalapüük teile.

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*