Electricity saving box – arvamused, kommentaarid, hind,

[Total:    Average: /5]

& nbsp;

Energosberegeniya seade: tööpõhimõte ja klientide arvamused

elektrisäästufond Box on seade vähendada elektri tarbimist ja kaitsta kodutehnika negatiivsed tegurid, mis mõjutavad üldist võrku. Tööpõhimõte aparaadi ehitatakse üleandmise osa parasiitide saadetised aktiivses võimsus, mida kasutatakse kodumasinad mõõdetakse ja standard mõõtmine – elektriarvestid.

mõju KRM – reaktiivenergia kompenseerimise võimaldab vähendada üldist energiatarbimist vähendades üldkulusid, tuues ole reaalne kasutamine koormusi.

arvamusi, kes on juba ostnud ökonoomne energiat ja ära seda rohkem kui kuus, kinnitavad vähendamise elektritarbimisest. Lisaks masina vähendab parasiitkoormus alates reaktiivvõimsust, kusjuures väiksema kulumisega liikumapanevaid jõude kodumasinaid – külmikud, pesumasinad, nõudepesumasinad.

osta selline seade on juhul kodus palju ja sageli tekib seadmete asünkroonmootoritel ja erinevate induktiivpoolid.

Mine pakkuja kodulehel

elektrisäästufond Box – & nbsp; vale või tõde?

Ökonoomne Elektrienergia säästmine Box juba äratanud tähelepanu kasutajate ja spetsialistid. Real arvamusi seade üsna vastuoluline, kuid järeldada, et see ei ole täielik petma pahaaimamatu ostja võimaldab põhjalikku teavet seadme.

Enne ostu on oluline teada, kuidas kasutada kaamerat kuidas tõlgendada kasutusjuhendi mida oodata tegelikult.

hulgas suur hulk energiat säästvaid seadmeid ökonoomne Elektri säästmine Box on mitmeid huvitavaid funktsioone:

 • väiksus ja võimalust paigaldus igal vooluvõrku;
 • puudumisel väljendunud soojendus tööl;
 • lihtne juhtimissüsteem – seadme määrab hetk, mil sa pead kompenseerida esinemist vigaseid koormus võrgus;
 • mugav olekunäitur esipaneelil ainult kaks valgusdioodi, mis näitavad, et seade on ühendatud ja töötab.

aru saada, kas seade on tegelik energiasääst ja säästa raha, pead mõistma tüüpi leti koormus ja tööpõhimõte seadmete võrgus.

poolis monteeritud seade toodab magnetilise eld. Induktsioonmootor pesumasinat ja nõudepesumasinat, tsirkulatsioonipumba kütte-, on süsteem selliste mehhanismide. Mis aja elektrienergia on nn reaktiivse koormus ja parasiitide hoovuste. See on ebaproduktiivne energiatarbimisest läheb soojendus seadme, mitte kasu omanik ja järk-järgult fraying tehnikat.

Ökonoomne osaliselt neelab koormus, kogudes energiat jada kondensaatorid. Kui töötad asünkroonmootor kasutab vahelduvvoolu, see tähendab, et ahel katkestatud 50 korda sekundis. Nendel hetkedel osa akumuleerunud energia tagastatakse võrgustik, tasakaalustades seega kahjum rullid.

tegelikku elektritarbimist, mis on kehtestatud Registripidaja on aktiivne ainult koormust. Mõõtevahend ei reageeri vigaseid hoovuste ja reaktiivvõimsuse, sest need tekivad alles ringkonnakohtu mootor või spiraali. Aga nende päritolu on seotud mõne jõuetus ja seetõttu tõuseb kogutarbimine.

Direct lahutuse tarbija ei ole siin – ökonoomne tõesti vähendab tarbimist, kuid mitte samas ulatuses nagu reklaamitud. Mõju saavutamiseks vaja järgida mitu tingimust:

 1. kasutamise aparatuuri võrgust koos tarbijate varustatud asünkroonmootorites on nõudepesumasinas ja pesumasinaga, pumbad niisutus- ja veeringlus, pumplate kohaliku operatsiooni, külmikud, kliimaseadmed;
 2. kui mootorid seadmete ja economicaly puudub inverter kallis mudelid seadmed nende seadmed võimaldavad teil kontrollida toimimise mootor või muu pooli muutes sageduse, neelavad reaktiivse koormusega;
 3. seadmete ja muude seadmete tööd kaua režiim – tüüpiline olukord, et jahutusseadmete ja võimsamaid kodutarbijatele, eriti külmikud ja kliimaseadmed suvel;
 4. ühte ahelasse ökonoomne puudub toite UPS tüüpi UPS-võrgus topeltkonverteerimine inverter ja automaatne ümberlülitamine ökoturgudele.
 5. OL>

  Tegelik kulu elektrit sõltub korralikult organiseeritud skeemi seoses seadme. Paljud ostjad pärast kuuajalist seadme kasutamise märkida, et tarbimine on vähenenud vähemalt 5-7%.

  vähendamiseks elektrienergia maksumust poole võrra, et juhul, kui te ikka lubatud ainult kodumasinate mootoritega või aktiivse rullidest circuit, näiteks võimas mikrolaineahi kompressorid pika aja töö.

  Normaalsetes te kasutate tuled, arvutid, telerid ja muud seadmed, mis ei tekita palju vigaseid hoovuste ja see on allikas suur tarbimine.

  Et energiatarvet tõesti vähenenud, tuleb teil lisada ökonoomne ei ühtegi väljund ja vastav teatud reeglit, mis arutatakse allpool juhiseid seadme kasutamise. Ökonoomne ole lahutuse ja ei petmine, sa lihtsalt vaja kasutada õigesti ja mitte oodata imesid.

  Kliendi arvamused

  ekspertide arvamused seadme kohta Elektri säästmine Box Internetis vastuolulised, kuid see võib järeldada, et nõuetekohase kasutamise seade see tõesti toimib. Puuduvad imesid, kuid ühest seadmest suure energiatarbega, mis võivad vähendada selle tarbimist 10% võrra.

  Kui arvate, et kärpida kulutusi kommunaalkulud, omandamine majanduse energia muutub teie parim investeering. Seda kinnitab ka arvukad arvamusi temaatilised foorumid.

  Mine pakkuja kodulehel

  Hind ja kust osta ​​H2>

  Electricity saving box salvestab elektriarveid alates 1690 rubla kvartali keskmisena Vene pere tarbeks. See läbiviidud uuringud Euroopa tehniliste keskuste ja spetsialistid Venemaal. Statistilised vaatluse internetis avaldatud kes kasutavad seadet üle kolme kuu, näidata head tulemused vähendada tarbimist.

  Osta ökonoomne Elektrienergia säästmine Box kodu, korter, garaaž või töökoda saadaval ametlikul kodulehel toote tootja või tema esindajatel.

  Unikaalne seade on lihtne ja tõhus vahend säästa energiat, mis on vajalik keerukate seadmete, eriti pesumasinad, kliimaseadmed, külmikud, nõudepesumasinad. Hind seadme osta hulgi ja jaemüük on kooskõlas laiatarbekaupade.

  Kui palju on elektrisäästufond Box:

 • Moskva – 1 690руб.
 • St. Petersburg – 1 690руб.
 • Jekaterinburg – 1 690руб.
 • Omski – 1 690руб.
 • Kiiev, Ukraina – 600 UAH.
 • Dnepropetrovsk – 600 UAH.
 • Gomel – 40 white.rubles
 • Almatõ – 7100 tenge

Kasutusjuhend

Paigaldus- ja kasutamine majanduse Elekter Saving Box:

 1. paigaldage seadet mis tahes kaupluse maja või korteri;
 2. veenduda, et LED eraldavad roheline tuli;
 3. lukust alguses seadme tööd;
 4. võrrelda oma elektrienergia kulud ühegi eelneva kuu jooksul.

arvamusi Electricity saving box näitavad, et Säästlikkus on tunda, kui te ühendage seade, mis ahelat (filiaali) on elamu või koduvõrgu mis töötab kõige võimsam ja on pidevalt sisse lülitatud seadmed – konditsioneer, külmik, pesumasin masin, pump.

Täiendav tooted:

Eelised

Seadme majanduse ei nõua pidevat tähelepanu ja mugav kasutada:

 • seade töötab automaatrežiimil;
 • kompaktse korpuse ja universaalse ühenduspesa sisaldavad Electricity saving box üheski majapidamises voolupistikutesse
 • võib valida võimu alusel iga üksiku haru või kogu korter – 15 kW.

Lisaks energiasäästu mõju vigaseid kaunviljad, mis oluliselt vähendab kulumist oma seadmed.

Mine pakkuja kodulehel

Video: seade salvestada elektri kokkuhoid kasti

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*