Electricity Saving Box – arvamused ja hind, kust osta

Electricity Saving Box - arvamused ja hind, kust osta
[Total:    Average: /5]

Lifehackeri pakub õppida tõde seadmed üldpealkirjaga Elektri säästmine kasti oma eriala spetsialistid, kui üks neist ise naljatades nõuab, elektriinsener LVL 80.

[maxbutton id=”36″]

Majandus ebastabiilsuse sunnib meid kõiki mõtlema kulude vähendamine. Ja lõpuks tahan eitada ennast tavaline naudinguid: toit, shopping ja kino. Mis oleks selline väike ohverdama rihma koomale tõmbama, kuni see muutus silmus? Kuigi sa mõelda raske valiku, tundub, et tee leiab teid. Hea naaber, abivalmis kolleegi või lemmik sotsiaalse pakkumised osta väike kast, mis võib vähendada kulusid elektrienergia. Pange seade pistikupesa ja majandus hakkab rõõmu kasvu kümnete protsenti! Tõendusmaterjal tõhusust arenenud tehnoloogia põhineb kinnitades arvamusi õnnelikud kliendid ja vaieldamatu YouTube’i videod. Aga see on kõik hea, sest see annab meile reklaam?

Lisaks Lifehackeri toob teile huvitav artikkel alates Burr brigaadi koosseisus kirurg lonewolf ja tema assistent operby paigutatud originaallehtede Interneti väljaanne “Energocapital”.

lahti seadme võimsuse säästmiseks

Tahad saada tõeline kangelane lugu? Mitte mingi seal välismaal Superman või Spiderman ja kõige, et ei on tõeline Pinocchio!

Ja see ei pea minema Field of Dreams ja matta maa 5 kuldmünte katte all night … ainult piisavalt osta seade niimoodi, mida nimetatakse “elektrisiti seving kasti” või “Säästlik elektrienergia “(elektrisäästufond Box).

Siis pistke see pesa (puistatakse soola ja vee soojalt ei soovita), et öelda: “kohta kreks! Pax! FEKS!” ja see ongi kõik! Sa – Pinocchio!

Vahepeal meie kallid Distributioo aktiivselt edendada kastid LED, mis on sisestatud pesasse ja luban “ebareaalne energiasäästu” ja “aeglase pöörlemise meeter”, on tunne “igavene janu Ilmaistarjous” kohta meie kodanike ja hõõruvad käsi. Ja muidugi, Distributioo saada ebareaalne kasumit ostes need kastid $ 4 Hiinas ja müüa kergeusklik kodanikele, Ukraina, Kasahstan, Valgevene at $ 40.

Mis on sees see seade? Teen ettepaneku teha põnev teekond läbi selle maitsetugevdajaid potentsiaali hindamiseks need investeeringud! Nii, skalpell käes, patsiendi lauale!

Kõige kallim asi see seade on ilmselt nii. See on valmistatud mõistlikult: hõbe värvi Black aktsendid ja megablock logo. Kuid koos hoida kaheks pooleks vaid üks väike kruvi, mida me lahti keerata lihtsalt.

Inside ime seade, “energia säästmine” on elektroonilise Board minimaalse komplekti komponendid ja suhteliselt suur “Musta kasti”, mis, nagu me kahtlustame, on salajaste super relv (Wunderwaffe) on võitlus tarbimise kilovatt-tundi! Ja me kahtlustame, et see on tavaline film kondensaator.

Tagaküljel on trükkplaadist, milles on tagatud kahe kruviga, näeb välja selline:

vooluring loodud trükkplaadist, eesmärk on teha üks suur ime – luua vajalikud tingimused … põletamine kahe LED. Ja lisada rohkem selgust, siin on koostatud operatsioonipersonalile mõiste see seade:

[maxbutton id=”36″]

Jah, kui see on väga üldistatud, siis seal sees on väike string kahe LED ja suur film kondensaator. Ja kui suur on see, me mõelnud, et liiga, ja me oleme mõõta üsna hea seade:

Mõõtmised näitasid, et Musta saladus, kondensaator on võimsust nii palju kui on 5.18 MFD.

Pärast valmistamist panime kõik julgust tagasi ja õmbles up patsiendile. Otsustati, et proovida seda. Ilma selleta meie eksperimendi analüüs oleks täielik. Panime megaeconomics hästi koormatud pesa.

[maxbutton id=”36″]

Ja … ime! Valgusdioodid tõesti süttib ja meie lootus.

Aga arvesti on nipsakas ja enesekindel “väänatud” sama kilovatt-tundi, mis on ühendatud ime seade …

Ja veel vähemalt teatud mõju oleks pidanud saadud kaasamine filmi kondensaator mahtuvusega 5 uF paralleelselt kodus võrku. Teisisõnu ju, mida geniaalne idee panna Distributely kuidagi õigustada nende petmine kergeusklik Pinocchio? Kas otse vastata, võime seda kondensaatori on nii väike, et see on piisavalt ainult kompenseerida reaktiivvõimsuse luminofoorlamp 40 vatti.

Jah, sa kuulsid õigus lisaks aktiivsele võimsus (P, vattides, vattides), mis muundatakse kasulikuks tööks (liikumine, pöörlemine, küte), mõned seadmed, nagu näiteks mootorid tarbivad rohkem reaktiivvõimsuse (Q, var, Varr). See on vajalik, et luua elektromagnetvälja. Nüüd on meie toas ja meie külmkapis tarbivate võrgust ja käivitada see ebaproduktiivne. Aga kui kõrval pesumasin või külmik vooluvõrku jääda kondensaator (mahtuvus ja arvutatakse vajalik pinge), meie lugupeetud mootorid külmkapp ja pesumasin tarbib reaktiivvõimsuse kondensaatori ja ei “koormus grid”. Ja nüüd MEGAWILD: ACTIVE energia arvestit installitud korter, täielikult ükskõikne, kui palju reaktiivvõimsuse voolas läbi. Ta ei usu.

Jällegi korralikult projekteeritud aktiivne energia arvestit arvestab ainult aktiivse energia, mis läbib seda. Niisiis, millega igasugu “magic-energia-seving-kastid”, saate väga kergelt leevendada väike ala oma juhtmestik murdosa reaktiivenergia. Aga oma jõupingutusi oma meeter ei mõista.

Nii ei saa petta sekka Distributioo, ei osta film kondensaator viinud lugem $ 40, kui te kindlasti ei taha tunne Pinocchio. )))

Hoolitse enda ja oma raha!

asemel järeldusele Electricity Saving Box

Käisime Blitz uuringu üks autoritest artikkel. Kas see väärt vastuseks “painutada” riigile ebamõistliku kasvu tariifid ja rubla devalveerimine, petab meetri? Kas on olemas reaalne kasu energiatõhusate kodumasinate?

Loomulikult ei ole seda väärt. Elektrisüsteemi pidevalt parandada läbiotsimise meetodid “vargad”. Lisaks trahvi kümme korda summa “varastatud” jahtub tahes vaimustus. Ja mis kõige tähtsam, on surmajuhtumite “kulibinyh”, proovige ühendada mööda mõõteseadmeid. Nii et mäng ei ole väärt vaeva.

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.