Bluronica – arvamused, kommentaarid, hind,

[Total:    Average: /5]

toimetajad meie portaal on tähelepanelik uuendused kosmeetikatoodete turul, ja nii me juhtis tähelepanu aktiivse reklaamitakse internetis, “keeruline hüaluroonhappe”, mis põhjustas segatakse naiste tõhus vahend kortsude ja naha noorendamine.

müüja on paigutatud selle toote “professionaalne kosmeetikatoote aktiivse anti-vananemist omadused inimestele üle 30 aasta.” Põhitoote on “Gel Bluronica happe ja kollageeni”, mis sageli nimetatakse ka “Gel aktivaatori Hyaluron” .A seerumi läheb nii ja parandades geelist.

  • selgelt silub kortse,
  • parandab näo kontuuri,
  • ühtlustab jume,
  • eemaldab pigmentatsiooni
  • takistab puudust kollageen,
  • taastab vananeva naha,
  • silub arme.

Bluronica: analüüsi kompositsioon

Gel aktivaatori Bluronica sisaldab, nagu eespool müüja poolt, mitte ainult hüaluroonhape, kuid kollageen, amaranti õli ja vitamiin kompleksi. Ükskõik kui püüdsime, me ei leidnud kusagil üksikasjalikku kompositsiooni koostisosade – mida, millises koguses, mille kontsentratsioon sisaldab aktivaatoriks Gel hüaluroonhappega.

müüja oli loetletud ainult “aktiivne” koostisosi, mis on olulised reklaami tooteid. Täielik struktuuri on peidetud ja kättesaamatuks tarbijale. Tahad kommenteerida sisu vähemalt määratletud koostisosi:

  • Hüaluroonhape (ha) on reeglina peaks stimuleerima funktsiooni fibroblastid, mis sünteesivad kollageeni ja elastiini. Kuid tõsiasi, et selle efektiivne kontsentratsioon koostises peaks olema 0,5-1,5 protsenti. Bluronica ei sisalda informatsiooni kontsentratsioon tahes koostisosi. Teine oluline küsimus on molekulide suurusele hüaluroonhappe. Fakt on see, funktsioonile fibroblastid ja kollageeni tootmist mõjutab ainult madalmolekulaarsed hüaluroonhappe – molekulidega suurus alates 50000 kuni 130000 daltonit. Lisaks molekulide suurusele see tungib läbi naha. Tavaline molekul ha on palju 25000000 aatommassiühiku ja kvaliteedi tootja eritehnoloogiat murda nende suurte molekulide väikesteks osadeks. Quality sertifitseeritud toodete ha – on umbes 2500-5000 rubla. On vähetõenäoline, et siis üllatunud, et toote valmistaja Gel aktivaatori Hyaluron – ei ole märgitud mitte ainult kontsentratsioon HC, vaid ka molekulmõõt hüaluroonhappe koostises nii toodete Hyaluron kompleksi.
  • kollageenimolekuli kollageeni ka väga suured molekulid ning seetõttu ei ole nad võimelised tungida läbi naha. Seega on kõigil tootjatel kasutada tehnoloogiat hüdrolüüsi kollageeni molekulid väikesteks osadeks, mis on võimelised tungima nahka. Sel juhul peab tootja ütleb sisu hüdrolüüsitud kollageeni. Küsimus on, mida kollageeni on Hyaluronic universaalne geel aktivaator on ilmselt retooriline.

NB! , kuid see pole veel kõik … Asi on selles, või isegi hüdrolüüsitud kollageeni ega hüaluroonhape Kindral, me ei saa vähendada kortsude sügavus, ei resorptsiooni löövet. See kõik on lihtsalt võimatu. Ainus väliste vahenditega kortse, mille mõju on tõestatud uuringutes rahastab põhjal paikseks retinoidid (nt kreemika Retin-A).

teadusministrile kõige tõhusam vahend armid näitas, et ta saab sellised vahendid ainult vähendada nende hariduse ja seejärel ainult siis, kui selliste vahendite kasutamisel kui ennetavat hooldust, st kohe pärast tervenemist naha kahjustusi. Kui armi on juba moodustunud, isegi testitud seerumid (nt geeli “DermatixTM”) – ei ole väga tõhusad.

murettekitav vastunäidustusi Bluronica

Tavaliselt vahendite hüaluroonhappega välispidiseks kasutamiseks pole vastunäidistusi ja kõrvaltoimeid. Nii väga kartlik olemasolevate vastunäidustused, kui avaldatud müüja, ja kahtlemata oma koostise tõttu, mis ei ole avalikustatud …

vastunäidustused kasutamist Gel aktivaatori Bluronica –
→ raseduse
→ imetamise
→ 25. eluaasta.

Gel Bluronica happe ja kollageeni: arvamused

veebilehel tootja arvamused “dermatoloog kosmeetik kõrgeima kategooria”, mis lubavad intensiivse naha tõstmine, kiire taastamine vanade rakkude, silub sügavad kortsud, vähendab arme ja armid Üldiselt … tootja selgelt tegid kartke kanda peaaegu kõik kaasaegsed probleemid iluravi, et lahendada mõned, kes ei ole keegi, isegi kõige tõsisem Euroopa tootja.

Tootja ja online müüjad hoolikalt vältima järgmistele küsimustele –

Osta see ime seerumi saab olla ainult Internetis ainult ühel põhjusel – See toode ei ole sertifitseerimine, see ei ole seerumi ega isegi Bud. Nii ta laiali ebaseaduslikult ja ainult Interneti kaudu. Toode on kindlasti tehtud kas Hiinas, kuid ilmselt keldrites äärelinnas.

Seoses Hyaluronic geeli Bluronica happe ja kollageeni – õnnestunud leida isegi kontaktandmeid tootja ega sellega seotud müüjatega. Vaatamata puudumine olulist teavet, reklaami veebilehel on väga kenasti kaunistatud klient arvamused.

Kliendi arvamusi müüja kodulehekülg – Bluronica

Bluronica – arvamusi on müüja koduleheküljel, nagu iga reklaam, on rangelt positiivne ja entusiastlik, kuid mitte ilma vigadeta:

On selge, et reklaamija ja müüja ise üritab oma toodet Bluronica universaalset geeli aktivaator kirjutada arvamusi folk lihtsas keeles, mis jätab mulje asjakohasust ja tõhusust Hyaluron keeruline. Kuid geel aktivaator Hyaluron – kanal ei leita, kui müüja ilmselt hoolikalt eemaldab need oma saidile arusaadavatel põhjustel.

Bluronica hind: kust osta ​​H2>

Pea meeles, et Bluronica hind on üsna kõrge ja see 2 toodet. St geeli aktivaator, hüaluroonhape ja kollageen saab osta ainult koos intensiivse seerumi ja ainult veebilehel “hüaluroonhape Complex”.

2 pudelit 30 ml hind on … püsiva hooajaline allahindlust.

& nbsp;

About Viive Kangro 366 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*