Agromax ülevaade

[Total:    Average: /5][maxbutton id=”566″]

Vastavalt FTS, täitevorganitega ettevõtte ei kuulu mittevastavad isikud. Meie toodang töötab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on ulatuslikud kogemused, kes pidevalt täiustada oma teadmisi ja oskusi. 10 aastat GC “Agromaks” väikeettevõte on saanud üks juhtivaid tootmise ettevõtted Venemaa ja SRÜ. Meie tootmisvõimsusest ja mahtude piimalehmade seadmed kasvanud kümme korda.


Asutajad LLC “Agromax”

Klikkides “Saada taotlus”, Nõustun isikuandmete töötlemisel. Portaal rakendatakse riigihangete funktsioonid hulgimüük edasimüüjatele ja jaeklientidele, on mugav tooteotsingu huvitav profiil.


Kõik seadmed olemas ja on meie andmebaasis. Teie brauser ei vasta tehnilistele nõuetele töötamise SPARK. Teave täitemenetlust «Cruise-Auto” ei ole võimalik leida.

P>

kordustrükk materjalide sait on lubatud kirjalikul nõusolekul saidi manustamist. Selles ajakirjas avaldab artikleid rahvusvahelise hädaabi fondi ÜRO Lapsed (UNICEF) ja Save the Children Heategevusfondi “Anna Life! “, Mis on üle müügist 1 rubla iga ajakirjale, et igaüks, kes ostab ajakirja, osaleb heategevusüritusel. Ajakirjas on sõbrad oma lugejaid, avaldada oma tähed, joonised, lugusid, huvitavaid retsepte, käsitöö jne on.


Arvustused Company Agromaks

Agromax

põllumajandusliku ettevõtte pakkumisi peamiselt kallis imporditud seadmeid piimatööstusele. Tootmise ja tarnimise kõrgtehnoloogia meierei seadmed ja spetsialiseerunud piimatoodete süsteemid agrotööstussektori Venemaal ja SRÜ riikides.


On avaldatud liigutav iseloomustused laste algkooliealistest. Täpne informatsioon kaubamärgid, leiutised, kasulikud mudelid, sealhulgas registreerimisnumber, alustamise kuupäev ja staatuse lõpetamine.


[maxbutton id=”566″]
  • väetisena suur hulk mikroelementide osta osta Ufa väetis agromaks, väetiste nõustaja.
  • Firma “Listerra” pakub vedeliku keeruline väetist mikroelementidega sisse kelaatvormis oma toodangust foliaaraplikatsioon põllumajandustoodete kultuuridega.
  • tabel põhineb andmete registrist.
  • firma kaardi näete nimekirja litsentseeritud liiki tegevuse organisatsioon.

Meie kliendid – sadu kasumlik karjakasvatusettevõtetega ja taludes. Peamine eesmärk oli selle loomisel toota kaasaegseid meierei seadmed põllumajandusele hinnaga, mis on kvaliteedi ole halvem välismaa analoogidega. Vene Föderatsiooni ja toetada põllumajandus ja asutati tootev ettevõte tehas “IzhAgromax».


kompositsioon on täielikult kooskõlas mullaomadused, valitakse see selliselt, et ei avalda kahjulikku mõju pinnasele, on ohutu inimestele ja loomadele. Ravimi kiirendab idanemist seemned, nii et see on laialt kasutatav leotamiseks. Ettevõte registreeriti 11 aastat tagasi, mis näitab, et stabiilse toimimise ja järelevalve riigiasutused. Kui olete omanik või juht selle firma saab lisada või muuta oma kontaktandmed. Samuti saate registreerida ja kasutada erilisi hindu haldamise lehel.


F1.1310Ustavny kapitali (aktsiakapitali volitatud fond, partnerite panust) 0tys. 2018Strahovye sissemakseid kohustuslik sotsiaalkindlustus vastu ajutise töövõimetuse, raseduse ja sünnituse rubla. 2018Strahovye ja muid sissemakseid kohustuslikku pensionikindlustuse krediteeritud Vene rubla pensionifondi. GodNaimenovanieSumma2018Strahovye sissemakseid kohustusliku ravikindlustuse töötavast elanikkonnast üle kanda eelarve Federal Kohustuslik haigekassat rubla.


F2.2520Rezultat muudest toimingutest, mis ei kuulu netotulu (kahjum) perioda0tys. F1.1300Itogo III jao – Capital ja rezervy12987tys

.

Igasugune kopeerimine enda materjali on lubatud koos kohustuslik kasutamine allika viite. Sinu brauser ei paku täielikku toetust JavaScripts, mis võib põhjustada viivitusi töö lehti portaal.


reaalajas näed mitte ainult määratud kuupäev, kellaaeg ja tubade arv, kuid tegelik algus- ja lõppaeg koosoleku kõikides küsimustes, mis hõlmavad ettevõtte. Uurige graafik esitatud nõuded vahekohtule tegutsevate äriühingute puhul valitud perioodi

hageja ja kostja. Kogu teave tagatise füüsilise ja juriidilise isiku poolt. Teave kuupäev ja number teatamist pantija ja pandipidaja, samuti pandi ese. Klikkides “Taotle” Nõustun isikuandmete töötlemisel.


poodide taimekaitsevahendite ja väetiste Moskva

Taimedes tõuseb äärmustemperatuuride muutusi ja vähene niiskuskindlus. Agromaks Tsink200 – väga kontsentreeritud väetis top kaste, mis võimaldab kompenseerida puudus tsingi taimed kogu kasvuaja foliaaraplikatsioon. Veeslahustuv ja membraani kuju tsingi pronikatel tagada täielik tsingi imendumist ja suurendada liikuvust element taimekudedes. Tsink on oluline normaalseks funktsioneerimiseks taimehormoonid, nukleiinhapped, suureneb õietolmu viljakus, stimuleerivad kaltsiumi imendumist. Azotobacter – kiirendab kasvu, suureneb immuunsus ja teiste aiakultuuride, looduslikult rikastab mulda

.

[maxbutton id=”566″]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*