Agromax kui palju see maksab?

[Total:    Average: /5][maxbutton id=”566″]

Taimedes tõuseb äärmustemperatuuride muutusi ja vähene niiskuskindlus. Agromaks Tsink200 – väga kontsentreeritud väetis top kaste, mis võimaldab kompenseerida puudus tsingi taimed kogu kasvuaja foliaaraplikatsioon. Veeslahustuv ja membraani kuju tsingi pronikatel tagada täielik tsingi imendumist ja suurendada liikuvust element taimekudedes. Tsink on oluline normaalseks funktsioneerimiseks taimehormoonid, nukleiinhapped, suureneb õietolmu viljakus, stimuleerivad kaltsiumi imendumist. Azotobacter – kiirendab kasvu, suureneb immuunsus ja teiste aiakultuuride, looduslikult rikastab mulda

.

Vastavalt FTS, täitevorganitega ettevõtte ei kuulu mittevastavad isikud. Meie toodang töötab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on ulatuslikud kogemused, kes pidevalt täiustada oma teadmisi ja oskusi. 10 aastat GC “Agromaks” väikeettevõte on saanud üks

juhtivaid tootmise ettevõtted Venemaa ja SRÜ. Meie tootmisvõimsusest ja mahtude piimalehmade seadmed kasvanud kümme korda.


põllumajandusliku ettevõtte pakkumisi peamiselt kallis imporditud seadmeid piimatööstusele. Tootmise ja tarnimise kõrgtehnoloogia meierei seadmed ja spetsialiseerunud piimatoodete süsteemid agrotööstussektori Venemaal ja SRÜ riikides.


kaasomandit hoolduseid taimekaitse ja foliaaraplikatsioon vähendab oluliselt kulusid. Vedelik kontsentreeritud väetise boori sisaldavad 11% (150 g / l). Sisaldab olulisi mikroelemente, mis vallandavad ensüüme embrüos Seemne edendada varem tekkimist seemikud ja suurendada külm. Osa happe arhidonovaya kontrollide taimedes süsteemne resistentsuse abiootiliste ja biootiliste hävitavad tegurid või haigusi, produtseerides phytoalexins.


kompositsioon on täielikult kooskõlas mullaomadused, valitakse see selliselt, et ei avalda kahjulikku mõju pinnasele, on ohutu inimestele ja loomadele. Ravimi kiirendab idanemist seemned, nii et see on laialt kasutatav leotamiseks. Ettevõte registreeriti 11 aastat tagasi, mis näitab, et stabiilse toimimise ja järelevalve riigiasutused. Kui olete omanik või juht selle firma saab lisada või muuta oma kontaktandmed. Samuti saate registreerida ja kasutada erilisi hindu haldamise lehel.


F1.1310Ustavny kapitali (aktsiakapitali volitatud fond, partnerite panust) 0tys. 2018Strahovye sissemakseid kohustuslik sotsiaalkindlustus vastu ajutise töövõimetuse, raseduse ja sünnituse rubla. 2018Strahovye ja muid sissemakseid kohustuslikku pensionikindlustuse krediteeritud Vene rubla pensionifondi. GodNaimenovanieSumma2018Strahovye sissemakseid kohustusliku ravikindlustuse töötavast elanikkonnast üle kanda eelarve Federal Kohustuslik haigekassat rubla.


Teil on võimalik helistada telefoninumbri või kontrollida muid kontakte Internetis bio-Agromax.ru. Hea asukoht, lahtiolekuajad 8-20, sõbralik teenindus, hubane. FOLCROP B – see on vedela väetise kõrge sisaldus boori. Tasakaalustatud koostisega ja toitainete optimaalne koostis.


Igasugune kopeerimine enda materjali on lubatud koos kohustuslik kasutamine allika viite. Sinu brauser ei paku täielikku toetust JavaScripts, mis võib põhjustada viivitusi töö lehti portaal.


reaalajas näed mitte ainult määratud kuupäev, kellaaeg ja tubade arv, kuid tegelik algus- ja lõppaeg koosoleku kõikides küsimustes, mis hõlmavad ettevõtte. Uurige graafik esitatud nõuded vahekohtule tegutsevate äriühingute puhul valitud perioodi hageja ja kostja. Kogu teave tagatise füüsilise ja juriidilise isiku poolt. Teave kuupäev ja number teatamist pantija ja pandipidaja, samuti pandi ese. Klikkides “Taotle” Nõustun isikuandmete töötlemisel.


Parts (

Agromax
[maxbutton id=”566″]

“Agromax” – esimene AGROCENTER keerukaid teenuseid ja tooteid, pakkuda põllumajandustootjatele täielikult teenust parimad võimalikud tingimused. Me kasutame küpsiseid pakkuda teile rohkem võimalusi kui saidi kasutamisel. Jätkates sirvida seda kohapeal või sõnumi sulgemiseks, te nõustute, et kasutada küpsise. Agromaks Kaliy450 – väga kontsentreeritud väetise viljastava, võimaldades tagada täielikult taimede kaalium abil foliaaraplikatsioon. Veeslahustuv kaaliumoksiid kaudu membraani pronikatel hõlbustada täielikust

imendumisest element, suurendavad liikuvust liikme lähemal taimekudedes.


  • Töötada B2B-portaal tarnija valdkonnas loomakasvatus seadmed automatiseerida ja parandada kasutatavust.
  • Väetised ka soovitatav kasutamiseks sidemega põõsad ja viljapuud, eriti siirdamist uude asukohta .
  • Telefon, e-posti aadress ametlikul kodulehel ja muud kontaktandmed OOO “Cruise Auto” puuduvad ühtlustatud ja saab lisada organisatsiooni esindaja.
  • funktsionaalne väsitav seadmed samuti võimaldab valmistamiseks seemned ladustamiseks või istutamiseks
  • teravilja puhastamise -. see on üks tähtsamaid etappe teravilja töötlemist
  • et kindlustada leotamine seemned peavad olema veerand sisu 1 kotike lahjendatakse 1 liitris vees
  • ..

Meie spetsialistid annavad professionaalset abi valik vajalike seadmeid sobib oma tootmise tehnoloogia. Edukalt käesoleva turule seadmeid rohkem kui 10 aastat, see on ametlik edasimüüja maailma juhtivate tootjate. Tead telefoni või muud kontaktandmed selle firma? Krimmis Vene täiskasvanud hübriid suhkrupeedi, mis asendavad seemned välismaiste tootjate. Kuidas see erineb Euroopa ones, ütles direktor Enterprise “Agromaks” Andrei Savchuk.


toota vedela väetise toitmise mikro

kordustrükk materjalide sait on lubatud kirjalikul nõusolekul saidi manustamist. Selles ajakirjas avaldab artikleid rahvusvahelise hädaabi fondi ÜRO Lapsed (UNICEF) ja Save the Children Heategevusfondi “Anna Life! “, Mis on üle müügist 1 rubla iga ajakirjale, et igaüks, kes ostab ajakirja, osaleb heategevusüritusel. Ajakirjas on sõbrad oma lugejaid, avaldada oma tähed, joonised, lugusid, huvitavaid retsepte, käsitöö jne on.


Klikkides “Saada taotlus”, Nõustun isikuandmete töötlemisel. Portaal rakendatakse riigihangete funktsioonid hulgimüük edasimüüjatele ja jaeklientidele, on mugav tooteotsingu huvitav profiil.


F2.2520Rezultat muudest toimingutest, mis ei kuulu netotulu (kahjum) perioda0tys. F1.1300Itogo III jao – Capital ja rezervy12987tys

.

Teave osalemise OOO “Auto Cruise” pakkumiste leitud. Teave osalemise organisatsiooni vahekohtu tähtis mitte. Uus kohtuasja nr A / 2020. 2020/03/03 hageja summa nõude rubla. Uus kohtuasja No. A / 2020 alates 2020/03/18 hagejale summa punktile rubla.


On avaldatud liigutav iseloomustused laste algkooliealistest. Täpne informatsioon kaubamärgid, leiutised, kasulikud mudelid, sealhulgas registreerimisnumber, alustamise kuupäev ja staatuse lõpetamine.

Meie kliendid – sadu kasumlik karjakasvatusettevõtetega ja taludes. Peamine eesmärk oli selle loomisel toota kaasaegseid meierei seadmed põllumajandusele hinnaga, mis on kvaliteedi ole halvem välismaa analoogidega. Vene Föderatsiooni ja toetada põllumajandus ja asutati tootev ettevõte tehas “IzhAgromax».


Kõik seadmed olemas ja on meie andmebaasis. Teie brauser ei vasta tehnilistele nõuetele töötamise SPARK. Teave täitemenetlust «Cruise-Auto” ei ole võimalik leida.

P>

sõlmida kaaludes kohtuasja nr A / 2020 18/03/2020 esimeses astmes. Organisatsioon esitajale, summa punktile rubla.


Kas see on teie ettevõte?


Komponendid lahustus kiiresti segades seda põhjalikult töölahusega. Kolmandaks ravipäeva pärast õitsemist, et parandada pakkumise lehed ja parem võsude kasv.[maxbutton id=”566″]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*