Affiliate avalikustamise

Vaadake kõiki meie partneriks avalikustamine hüvitamise ja reklaamipinna tulu teenimine.

Samuti peame meie uuendatud 2018 toimetuse, reklaami ja sponsorid poliitika on siin näha.

Soovides olla vastavuses WHO juhised, me tahame, peate olema teadlik ja palun endale järgmised reklaamide ja toote post lingid sellelt saidilt:

Iga / kõik lingid saidile (enamik meie sidudes on sisemine lisada otsingut väärtust antud toote / kasu) on affiliate linke, mida me võib saada väikese vahendustasu müügi teatud elemente (hind jääb samaks teile ).

Running saidil on sellega seotud kulud ja hosting nõuded, et säilitada see nende reklaamide ja affiliate lingid on viis vähendada kulusid.

Kõigi partner linke toode (me ei paku tooteid otse) on midagi, mida me kasutanud või uurinud umbes, ja toetada või soovitada ilma hüvitiseta.
Leiad palju meie sisu on keskendunud üldise tervise ja heaolu, kuid hoida terav silm silma kõike, mis näeb välja nagu see võiks parandada või tõsta esile lahendus parema elu- ja kvaliteet on.

Täieliku läbipaistvuse meil reklaame ülaosas külgriba, in-sisu ja põhja artikleid. Püüame on parim, et saada iga ja igaüks meie hinnatud virtuaalne külastajat parem lahendus kui enne külastavad meid. Kvaliteet on alati olnud meie prioriteet, nii et me tahame tegutseda optimaalselt täieliku läbipaistvuse meie reklaami ja tulude mudelit.
Palun jõuda ja andke teada, kuidas parandada. Me oleme siin, et aidata teenida (ja kaitsta) oma tervise ja heaolu, pakkudes nii, et inimesed jagada kogemusi või küsida küsimusi laias valikus praktilisi tooteid ja elukvaliteeti parandavaid lahendusi.”